LIFE GOES ON!
Юрій Великий «Сміємось - отже не здаємось» 2296044114

Юрій Великий «Сміємось - отже не здаємось»

220 - 690 UAH (50+ pcs.)
Show more Show less

"Сміємось - отже не здаємось" нова концертна програма від Юрія Великого
Юрій Великий використовує свій гострий гумор як потужну зброю в антиросійській пропаганді. Він легко перевтілюється з Лукашенка до Путіна, його пародії не лише розважають, а й підтримують українців у скрутні часи.

На цьому концерті, на вас чекають найкращі номери та несподівані сюрпризи. Програма постійно оновлюється новими пародіями, а сам Юрій обіцяє зарядити вас неймовірним настроєм, сарказмом та вірою у краще! Отже, якщо і є спосіб підняти собі настрій, то це точно можливо на концерті Юрія Великого.

Гумор та добра справа в одному концерті Юрія Великого
Концерти Юрія завжди мають на меті не тільки розважити глядача, а й допомогти армії. Починаючи з лютого 2022 року, Юрій уже провів понад 200 благодійних концертів для військових та волонтерів. Частка коштів від кожного концерту йде на купівлю дронів та пікапів для військових. Приходьте не лише здобути гарний настрій, а й долучитися до доброї справи – допомогти Україні перемогти.

Гумор, за словами самого Юрія, потрібен для підтримки бойового духу та покращення настрою у нинішні часи. Зараз українці вже чудово вміють жартувати навіть у найскладніші періоди. Такі концерти – це не лише веселощі, а й можливість підтримати тих, хто щодня стоїть на захисті нашої країни. Тому чекаємо на вас на концерті Юрія Великого!

Related events

10 Su November ’ 2024
Dnipro

ДК Машинобудівників

18:00
390 - 990 UAH